Prodej a pronájem

Chcete pronajmout nebo prodat nemovitost? Postaráme se o to! Najdeme solventního a slušného nájemníka/kupce a zajistíme kompletní administrativu včetně právního servisu, zápisu do katastru a uhrazení daně.

Více

Financování

Jsme schopni zprostředkovat bezpečnou nebankovní i bankovní půjčku s tím nejlepším možným úrokem, který je na aktuálním trhu k mání. Vždy přitom dbáme na individuální možnosti a požadavky klienta.

Více

Výkup a oddlužení

Zabýváme se výkupem nemovitostí všeho druhu i stáří, pročež jsou pro nás zajímavé jak novostavby, tak i objekty před rekonstrukcí. Financování poskytneme do 24 hodin.

Více

Právní servis

Součástí všech našich služeb je profesionální právní servis na míru, při kterém úzce spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří s dlouholetými zkušenostmi.

Investice

Chcete bezpečně uložit peníze a vybudovat si tak pravidelný pasivní příjem? Poradíme Vám, jak efektivně investovat s trvalým výnosem více než 6% p.a.

Více

Služby pro developery

Nabízíme odbornou a komplexní správu developerských projektů od dohledu nad výstavbou a správy klientů, přes zajištění prodeje či pronájmu, až po tvorbu manuálů, prezentačních manuálů atp.

Více

Tohle jsme my...

...a Vás dělí jediný telefonát či e-mail od navázání kontaktu se zkušenými odborníky v oblasti realit:

Tomáš Valášek

Tomáš Valášek Managing partner , INSYN Group s.r.o.

Zobrazit profil
ing. Sabina Havlínová

ing. Sabina Havlínová Pronájem a správa nemovitostí , INSYN

Zobrazit profil
David Pehal

David Pehal Head of development , INSYN Group

Zobrazit profil

Servis in synergy

Název INSYN s.r.o., který nese naše společnost, vychází z anglického spojení IN SYNERGY, což volně přeloženo do češtiny znamená VE SPOLUPRÁCI.

A přesně v duchu tohoto hesla zakladatelé naší firmy spojili své dlouholeté, nemilosrdnou praxí tvrdě nabyté zkušenosti z oblastí realit, financí, obchodu, ekonomického kontrolingu a v neposlední řadě developmentu. To je důvod, proč Vám dnes náš profesionální tým zprostředkovává komplexní služby v oblasti realit. A když říkáme komplexní, myslíme opravdu komplexní!

Včetně všech administrativních záležitostí se s každodenní vášní staráme o prodej i pronájem všech druhů nemovitostí, přičemž jsme zároveň připraveni okamžitě asistovat v oblasti financování, bezpečného zhodnocení peněz efektivním investováním, anebo naopak nemovitost vykoupit a pomoci Vám s oddlužením.

Disponujeme privátní, rozsáhlou databází klientů, a navíc na základě odpovědného přístupu k práci dbáme na to, aby Vaše inzeráty byly vždy vidět navrchu. Díky tomu tak není žádnou výjimkou, že k prodeji či pronájmu bytu, domu nebo například kanceláře dojde do pouhého měsíce od zadání nabídky.