Pod značkou INSYN Group s. r. o. zajišťujeme pro všechny stávající, ale i potenciálně budoucí klienty veškerý servis, který se k vlastnictví nemovitostí váže. Od prodeje či pronájmu a s tím souvisejícími právními náležitostmi, přes výkup a oddlužení, nabídku investic se zhodnocením více než 6% p.a., až po zajištění financování a komplexních služeb pro developery.

Pokud namísto pronájmu upřednostňujete prodej nemovitosti, na základě našich dlouholetých zkušeností – které navíc každodenně prohlubujeme – zajistíme, aby byla v závislosti na situaci na trhu prodána za maximální možnou cenu. V případě, že prodej vašeho bytu, domu, kanceláře nebo jakéhokoliv jiného objektu svěříte do našich rukou, můžete počítat s následujícím postupem.

Postup prodeje

 • 1. Po vzájemné domluvě vás navštíví realitní makléř, se kterým na základě vašich požadavků dohodnete detailní podmínky prodeje nemovitosti.
 • 2. Po uzavření dohody makléř obstarává veškeré prohlídky potenciálních zájemců o koupi nemovitosti a zpracovává jejich podrobné analýzy. Ty následně předkládá a konzultuje s prodávajícím, tedy vámi.
 • 3. V momentě, kdy se najde vážný zájemce o koupi, zajistí náš realitní makléř rezervaci.
 • 4. Následně náš advokát poté připraví kupní smlouvu, eventuelně budoucí kupní smlouvu na míru.
 • 5. Poté, co dojde k oboustrannému podpisu smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím, zajistíme odeslání peněz do advokátní úschovy.
 • 6. Zajistíme podání smluv na příslušný katastrální úřad a s tím související následný přepis nemovitosti z prodávajícího na kupujícího.
 • 7. Bezprostředně poté z peněz v advokátní úschově jednak vyplatíme kupní cenu, a jednak za vás okamžitě uhradíme daň z nabytí nemovitosti.
 • 8. Zajistíme předání nemovitosti z rukou prodávajícího do rukou kupujícího.

Kompletně se postaráme o pronajmutí vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu na trhu, a to navíc slušnému a solventnímu nájemníkovi, kterého před definitivním podpisem smlouvy vždy řádně prověříme. Ani v nejmenším přitom nezáleží, zda nabízíte pronajmutí dům, byt či třeba kancelář. Poradíme si s každým objektem!

Kromě toho, že zajišťujeme profesionální servis ve věcech pronájmu a prodeje nemovitostí, zajišťujeme rovněž jejich výkup. Nebereme přitom zřetel na to, zda se jedná o novostavbu či starší objekt před rekonstrukcí. Financování jsme pod dohledem renomované advokátní kanceláře schopni zajistit do 24 hodin.

Nabízíme vám zprostředkování investice, prostřednictvím které si můžete díky výnosu více než 6% p.a. vytvořit pravidelný pasivní příjem. Trendu investic v současnosti navíc nahrávají nebývale nízké úrokové sazby investorům, kteří se nemohou opřít o hotovost, čímž se dříve nedostupný svět investování v dnešní době otevírá skutečně každému.
Pro více informací ohledně efektivního zhodnocení peněz prostřednictvím investice do nájemní nemovitosti nás neváhejte kontaktovat a domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Rádi vám vše představíme a odpovíme na veškeré dotazy, které nám položíte.

Zajišťujeme komplexní služby pro developery ve věci řízení projektů. Provedeme aktivní akvizici pozemků vhodných k výstavbě projektu, poskytneme profesionální poradenství při plánování dispozic v rámci dané lokality, oceníme projekt a případně zajistíme jeho prodej vcelku.

Developerům nabízíme zejména tyto služby:

 • dohled a správa svěřeného portfolia
 • dohled nad výstavbou nového projektu
 • klientskou správu
 • webovou správu
 • komplexní správu ve věci prodeje
 • tvorbu návrhů a designu prezentačních materiálů, manuálů atp.
 • celkovou podporu developerova brandu

Vzhledem k tomu, že naše služby v oblasti realit jsou skutečně komplexní, jsme vám schopni při nákupu nemovitosti zajistit kompletní financování.
To společnými silami můžeme zajistit prostřednictvím bankovní i nebankovní půjčky s tím, že se postaráme o to, aby vše proběhlo za těch nejlepších podmínek pro vás, které trh vždy aktuálně umožňuje. Ať už si zvolíte první nebo druhou variantu.
Naší jedinečnou vlastností, kterou se lišíme od všech ostatních realitních kanceláří, je unikátní možnost bezúročné půjčky. Tu vám jsme schopni krátkodobě poskytnout, pokud poptáváte výhradní prodej vaší nemovitosti.